Hakkımızda

Biz Kimiz?

1995 yılında İstanbul / Türkiye’de kurulan firmamız, madencilik sektörüne ek olarak, her türlü yangın ekipmanı tedarikinde uzmanlaşmıştır; inşaat, altyapı, yerüstü ve yeraltı madenciliği sektörlerinde kullanılan makine ve ekipman çeşitliliğini sürekli artırarak, yüksek kalitesi ve özel üretimleriyle birçok şirketin çözüm ortağı olmuştur.

Her türlü kurulum projesinde eğitimli ve uzman kadrosu ile yıllardır başarıyla hizmet veren KESICI Dış Ticaret Ltd., müşterilerimizin ihtiyaçları için tüm kaliteli ürünleri stoklarından veya yurt dışı acentelerinden hızlı bir şekilde temin ederek, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti sunarak sorunları en kısa zamanda çözmektedir.

Yangınla mücadele sektöründeki deneyimini başarıyla sergileyen firmamız, 2018 yılında kurulan KSC Madencilik Şirketi ile madencilik sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız, Stormtech ürünleri ile “Su Yönetimi Sistemleri”nde adını güçlü bir şekilde duyurmaya başlamıştır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sosyal çevreyi anlamaya, çevresel değerlere ve farklı kültürlere saygı duymaya ve nihayetinde “sosyal onay” çerçevesinde çalışmaya önem veriyoruz.

Firmamız, uzun vadeli işlerin karşılıklı güven, iyi niyet ve komşu topluluklarla rızaya bağlı olduğunun bilincindedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz bu sektörde uzun yıllar hizmet vermek ve madencilik dünyası için güvenilir bir kaynak olmaktır. Bunu başarmak için ekibimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile geliştirdiği tüm iş ilişkilerinde dürüst bir yaklaşım benimsemektedir.

Firma Tanıtım Videomuz

(İNGİLİZCE)

Firma Tanıtım Videomuz

(TÜRKÇE)

BİR SONRAKİ PROJENİZE BAŞLAYIN

Kazmaya hazır mısınız? Ayrıntılardan konuşalım.